.com
Popüler Domainler
  • .com
  • .net
  • .org
  • .info
  • .co
  • .tv
Benzer Domainler
Aklınızdakinden Çok daha Fazlası
Alan adı arama sonuçları siz yazarken görünür. Alan adlarını oluşturur, alan uzantılarını kontrol eder ve satış için alan adlarını anında gösteririz. Diğer birçok alan adı arama sitesi yavaştır veya kaç arama yapabileceğinizi sınırlar. Arama sonuçlarını genellikle 100 milisaniyeden daha kısa bir sürede gösteririz ve sitemizi istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.div>
Alan Adı Arama
Siz yazarken biz Alan adlarını bir çok uzantıda anında kontrol ediyoruz. Bugün satın alabileceğiniz satılık alanları bulmak için yapay zeka tekniklerini kullanıyoruz.Siz Sadece yazmaya başlayın Geirisini Biz halledelim.!!
Whois Sorgulama
Detaylı whois sorgulama servisimizle kayıtlı domainler hakkında en detaylı bilgiyi sunarız. Evet Bir domainin düşmesini kalan süreyi dakika hatta saniyesine kadar gösteririz. Domain avcılarına hitap eden bu özelliğimiz ile aklınızdaki domainleri kolayca yakalayabileceksiniz.
Gizli ve Güvenli
Siteye gelen tüm trafik şifrelenir. Arama sonuçları kaydedilmez (Kanıt için Herkesin admin Paneline erişmesine olanak sağlamayı düşünüyoruz) Ayrıca.Club, .xyz ve diğer yüzün üzerinde yeni uzantıyı sorgulayabilirsiniz.
Alan Adı Önerileri
Mükemmel etki alanı adını bulmak için eş anlamlılar, sonekler, önekler, kısa URL, yeni gtld'ler kullanarak akıllı alan adı önerileri alın. Sosyal kullanıcı adları için fikirler oluşturun ve kullanılabilirliğini ücretsiz olarak kontrol edin. Birkaç saniye içinde web siteniz için mükemmel bir alan adı bulun .
Kullanılabilirlik Bilgisi
Anında Alan Adı Arama, arama sonuçlarını mümkün olduğunca hızlı bir şekilde almak için bir DNS sorgusu yaparak kullanılabilirliği doğrularız. WHOIS aramaları DNS sorgularından çok daha yavaştır, ancak adı kimin kaydettiği hakkında daha fazla bilgi sağlar.
Kırmızı Arama sonuçları Kırmızı ile listeleniyorsa, O domain Daha önce kaydedilmiş demek oluyor. Dolayısıyla yeni kayıt yapılamaz.
Yeşil Arama sonuçları Yeşil ile listeleniyorsa, O domain Daha önce kaydedilmemiş demek oluyor. Dolayısıyla o Domaini Kayıt edebilirsiniz.