Aynı Mail İle Sınırsız Plesk Trial Lisansı Alma

Merhaba arkadaşlar bu yönteme bayılacaksınız. Bu yöntem ile Bi nevi lisans derdinden kurtulabilirsiniz. Ben yaklaşık 2 yıldır bu şekilde sorunsuz kullanıyorum. Eskiden aynı mail ile sürekli trial lisans alınabiliyordu. Zira bu cpanele olan rakiplikten ötürü kasten açık bırakılmış bir yöntem idi. Fakat cpanel in de Plesk panele sahip olan şirket tarafından satın alınması artık bu açığı kapatmalarına sebep olmuştur. Plesk panel her ne kadar cpanele göre biraz hantal kalıyorsa da gelişmiş özelliklerinden ötürü en çok kullanılan paneller arasında bulunur. Daha fazla uzatmadan Yöntemi Anlatmaya geçiyorum.

  1. İlk önce BURAYA TIKLAYARAK   Plesk panel için lisans aldığımız bağlantıya gidiyoruz.

#1

Kaynak

Adınızı soyadınızı dilediğiniz gibi doldurabilirsiniz. Burası muhim bir konu değil asıl işlem yapılacak yer mail adresinin yazıldığı yer.

Farzedelim ki orjinal mail adresiniz [email protected] dur  bunu sadece bir kere kullanabilirsiniz.

Yeni lisans almanız gerektiğinde tek yapmanız gereken işlem mail adresini @ kullanmadan önce  +1 +2 gibi artırılmış sayılar kullanmak

örnek:

[email protected]

[email protected]

[email protected]

Bu şekilde  yazdığınız maillerle talep oluşturduğunuz da plesk panel mail doğrulama linki gönderecek, hiç  sorun değil çünkü bunlara gönderilen tüm mailller orjinal mailinize gelecek. yani [email protected] e gönderilen tüm mailler orjinal [email protected] gelen kutunuza düşecektir.  Bu şekilde sürekli lisans alabilirsiniz. Mail onayı isteyen tüm sitelere bu şekilde mailler oluşturarak kayıt olabilirsiniz. Ayrıca tempmail olmadığı için de daha sonra şifre kurtarma işlemlerinizde epey işiniz rahatlatacaktır ve sorun yaşatmayacaktır. Üst limit kaçtır bilemiyorum 3000 li sayıya kadar denedim sorun yaşamadım. Sağlıcakla Kalın.

Newbie

Bu makale WHO-İS.COM.TR tarafından paylaşıldı.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anime izle – Türkçe Altyazılı Anime İzle – AnimeModu